0

PelletOnline Sp. z o.o.
ul. Święty Marcin 29/8, 61-806 Poznań,

KRS 0000579707, REGON 362695467, NIP 7831731394

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
infolinia tel. +48 530 021 423

Masz pytania? Skontaktuj się z nami

dalej

Bądź na bieżąco

Zapisz się do naszego Newslettera
Wszelkie prawa zastrzeżone © 2016-2018 Pelletonline.pl | Projekt i wykonanie: Webpiksel.pl
Polityka prywatności

Szanowni Państwo,

W tym dokumencie znajdziecie informację, o tym jak przetwarzamy dane osobowe. Kierowana do Państwa Polityka Prywatności dotyczy zasad przetwarzania  danych osobowych w sposób zgodny z wymogami ogólnego Rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 
27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE, L 119, z dnia 4 maja 2016 r., zwanym dalej „RODO”).

INFORMACJA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH

Administratorem Państwa danych osobowych, zbieranych za pośrednictwem Sklepu  Internetowego, jest "PelletOnline" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą przy ul. Święty Marcin 29/8, 61-806 w Poznaniu, wpisaną do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000579707, posługująca się numerem REGON 362695467, NIP 7831731394, zwana dalej „Administratorem” i będąca jednocześnie Usługodawcą Sklepu Internetowego i Sprzedawcą.

Można się z nami skontaktować pod adresem e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefonując pod wskazany numeru kontaktowy +48 530 021 423.

JAKIE DANE PRZETWARZAMY? CEL PRZETWARZANIA

Za dane osobowe uważa się informacje dotyczące osoby Klienta. Dane osobowe są przekazywane za pośrednictwem formularzy elektronicznych dostępnych na stronach Sklepu Internetowego (imię, nazwisko, adresy pocztowe, numery telefonów i adresy e-mail, a także nr NIP), są gromadzone i wykorzystywane przez Administratora danych osobowych wyłącznie w celu realizacji umowy oraz podjęcia niezbędnych działań przed zawarciem umowy. Dane osobowe Klientów są zbierane bezpośrednio od Klientów i są przetwarzane w następujących celach:

 • założenia konta i rejestracji Użytkowników
 • realizacji zamówień
 • obsługi posprzedażowej (zwroty, reklamacje)
 • udzielania odpowiedzi na pytania zawarte w formularzu kontaktowym
 • wystawiania faktur
 • przesyłania newslettera do zarejestrowanych subskrybentów
 • otrzymanie e-mailowo oraz w drodze sms ofert i informacji o produktach, usługach i ofertach marketingowych., - pod warunkiem, że Klient zaznaczył zgodę na otrzymywanie informacji handlowych i marketingowych.

KOMU PRZEKAZUJEMY DANE OSOBOWE KLIENTÓW?

Aby zapewnić najwyższą jakość usług, korzystamy z usług zaufanych zewnętrznych dostawców. Poniżej przedstawiamy kategorię podmiotów, którym dane przekazujemy

 • podmiotom prowadzącym działalność pocztową lub kurierską
 • podmiotom umożliwiającym nam dokonywanie zdalnych operacji płatniczych
 • bankom, w przypadku konieczności prowadzenia rozliczeń
 • organom państwowym lub innym podmiotom uprawnionym na podstawie przepisów prawa
 • podmiotom wspierającym nas w prowadzonej działalności na nasze zlecenie, w szczególności dostawcom zewnętrznych systemów wspierającym naszą działalność.

PRAWA KLIENTÓW W STOSUKU DO PRZEKAZYWANYCH DANYCH OSOBOWYCH

Każdej osobie której dane dotyczą przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Ponadto Klient jest uprawniony do wniesienia skargi do organu nadzorczego, tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Podanie danych jest niezbędne do zawarcia umów, rozliczenia prowadzonej działalności, udzielenia odpowiedzi na kierowane wnioski, rozpatrzenia skarg i reklamacji. W pozostałym zakresie podanie danych jest dobrowolne.

Pomimo żądania usunięcia danych osobowych, w związku z wniesieniem sprzeciwu lub wycofaniem zgody, Administrator może zachować pewne dane osobowe w zakresie niezbędnym do celów ustalenia, dochodzenia lub obrony roszczeń. 

W oparciu o Państwa dane osobowe Administrator nie będzie podejmował wobec Państwa zautomatyzowanych decyzji, w tym decyzji będących wynikiem profilowania. Niemniej jednak korzystamy z plików cookies oraz innych systemów rejestrujących ruch na naszych stronach internetowych.

Administrator nie zamierza również przekazywać Państwa danych do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowych. Państwa dane mogą zostać udostępnione uprawnionym organom państwa (Prokuratura, Policja, Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych) o ile otrzymamy stosowną podstawę prawną.

JAK DŁUGO PRZECHOWUJEMY  DANE KLIENTÓW?

Dopóki są Państwo naszymi klientami, to podane dane osobowe są przez nas przetwarzane. Gdy konto zostanie usunięte, wówczas dane będą jeszcze przez nas przechowywane wyłącznie przez okres przedawnienia roszczeń́ lub do momentu wygaśnięcia obowiązku przechowywania danych wynikającego z przepisów prawa, w szczególności obowiązku przechowywania dokumentów księgowych dotyczących umowy sprzedaży. 

BEZPIECZEŃSTWO

Administrator dokłada wszelkich możliwych starań, aby zabezpieczyć Państwa dane i ochronić je przed działaniami osób trzecich. Stosujemy wszelkie niezbędne zabezpieczenia serwerów, połączeń i Witryny w celu ochrony Państwa danych. Administrator zapewnia Klientom bezpieczne i szyfrowane połączenie podczas przesyłania danych osobowych oraz podczas logowania się do konta klienta w sklepie. Dostęp do danych osobowych mają tylko upoważnieni pracownicy Administratora danych osobowych, którzy są zobowiązani do zachowania uzyskanych informacji w ścisłej tajemnicy.

Informacje zawarte w plikach Cookies zbieramy w celu zapewnienia wysokiej jakości obsługi informacyjnej prowadzonej w sieci Internet. Jeśli Klient tego nie chce, może zmienić odpowiednie ustawienia w swojej przeglądarce i wyłączyć możliwość przyjmowania ciasteczek.

ZMIANA ZASAD PROWADZENIA POLITYKI PRYWATNOŚCI

 1. Niniejsza Polityka może ulec zmianie o czym Administrator poinformuje Klientów.
 2. Niniejsza wersja Polityki obowiązuje od dnia … lipca 2018 r.